3 najważniejsze funkcje aplikacji Referral, które pomogą Ci w biznesie!
  1. Własna sieć kontaktów

Nigdy nie wiesz, kiedy dany kontakt biznesowy ci się przyda. Twoim klientem może zostać ktoś, kto nawiązał z tobą kontakt nawet kilka lat temu – zaciekawiła go twoja oferta, ale akurat wtedy nie była potrzebna. Zakończona usługa wcale nie musi oznaczać końca kontaktu z klientem – dbaj również o te relacje, bo małym nakładem pracy i funduszy możesz pozyskać ambasadorów, którzy będą pracowali na twój wizerunek i pozyskiwali pomysły dla ciebie.

Dzięki aplikacji pt.  „Wprowadzenie do oferty i na rynek innowacji produktowej w postaci usługi elektronicznej wspierającej networking biznesowy, w szczególności rekomendacje, umawianie spotkań i wspólne wykorzystywanie zasobów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, możesz wszystkie kontakty zbierać w jednym miejscu, opisywać je i umawiać spotkania. A z nowopoznanymi osobami możesz się wymieniać szczegółami kontaktowymi bez wizytówek – dzięki aplikacji mobilnej!

2. Korzystanie z zasobów innych firm

Żeby przygotować reklamę w internecie, wcale nie potrzebujesz własnego copywritera, grafika czy stratega. Nie musisz też zatrudniać agencji. W Polsce wzajemne pomaganie sobie przez firmy jest jeszcze novum, ale na zachodzie to standard, że jedna firma pomaga drugiej – również wynajmując swoich specjalistów do konkretnych zadań dla innych. Jest to tańsze i często dużo bardziej efektywne, niż wynajęcie agencji do takich zadań. A przy okazji pomaga zaoszczędzić pieniądze – zarówno tobie, jak i firmie, która użycza pracownika – zwykle dodatkowe zlecenia robią oni w czasie, który inaczej byłby mniej lub bardziej zmarnowany. Referral pomaga w zorganizowaniu takiego wypożyczaniu – zarówno sprzętu, pomieszczeń jak i pracowników.

3. Zbieranie rekomendacji

Wykonałeś dobrą robotę? Poproś o potwierdzenie tego na piśmie – to nic nie kosztuje, a w przyszłości będziesz mógł przekonać właśnie tym wahającego się kontrahenta. Oferujesz produkty lub usługi do masowego klienta? Dbaj o to, by ich polecenia były widoczne i zawsze włóż trochę więcej wysiłku by naprawić pomyłki i wpadki, na które ludzie się skarżą. Nawet jeśli w krótkim terminie narazi cię to na zmniejszenie zysków, ostatecznie to się opłaci. Referral dysponuje rozbudowanym systemem sieci rekomendacji, dzięki któremu możesz znaleźć polecanych kontrahentów w mgnieniu oka. Pomoże też twojemu biznesowi w byciu polecanym przez innych. Daj mu szansę!

>>> KLIKNIJ I ZAPOZNAJ SIĘ Z PLATFORMĄ REFERRAL >>>

Biznes

Dodaj komentarz