5 rzeczy, które robisz każdego dnia, które niszczą Twoje rzęsy

Czy twoje rzęsy zawsze odpadają i nigdy nie stają się tak pełne i długie, jak widzisz, że inni są? W takim razie może popełniasz jeden z tych pięciu błędów.

1. Używasz niewłaściwego środka do demakijażu

Upewnij się, że używasz produktu przeznaczonego do oczu. Olejek do demakijażu jest najdelikatniejszy dla twoich rzęs. Również nie ścieraj tuszu do rzęs, ale weź go ostrożnie. Zetrzeć tusz do rzęs.

2. Nie jesteś ostrożny z czyszczeniem

Podobnie jak pory, mieszki włosowe mogą się zatkać, powodując stan zapalny. To z kolei może spowodować wypadanie rzęs lub ich wzrost w różnych kierunkach. Nawet jeśli nie masz tuszu do rzęs na co dzień, powinieneś je wyczyścić. Staraj się też nie dotykać palcami rzęs.

3. Zginasz rzęsy, gdy masz tusz do rzęs

Tusz do rzęs sprawia, że ​​rzęsy stają się twarde i dlatego łatwiej schodzą, gdy je zginasz. Wygnij rzęsy przed maskarą, aby zmniejszyć ryzyko ich zniszczenia.

4. Używasz sztucznych rzęs

Jeśli często masz sztuczne rzęsy, Twoje prawdziwe rzęsy mogą wytrzymać. Mogą spaść, stać się rzadsze lub spaść. Największym błędem, jaki popełniają ludzie, jest nakładanie podwójnej warstwy rzęs lub nieprawidłowe ich usuwanie. Nigdy nie powinieneś ich wyrywać! Zamiast tego zanurz top w olejku, który następnie przeciągasz wzdłuż linii rzęs. Następnie klej się rozpuszcza i można je bezboleśnie usunąć.

5. Codziennie używasz wodoodpornego tuszu do rzęs

Wodoodporny tusz do rzęs niesamowicie mocno ściera się na twoich rzęsach. Nieważne jakiego demakijażu użyjesz, rzęsy nadal będą drgać i odpadają. Podczas pocierania skóra wokół oczu również staje się sucha, co może również powodować powstawanie zmarszczek.

Odżywka do rzęs 2022 – wymieniamy 11 popularnych faworytów. Chcesz też dłuższych i pełniejszych rzęs? Przy odpowiednim odżywieniu rzęs możesz zdziałać cuda zarówno dla rzęs, jak i brwi. Poniżej wymieniamy 11 popularnych faworytów!Przemysł rzęs służy do uzyskiwania dłuższych i pełniejszych rzęs i brwi. Przemysł frędzlowy sprawia, że ​​są one również trwalsze i po nałożeniu makijażu nie trzeba używać aż tak dużo, aby uzyskać wyraźny efekt. Dobre odżywienie przyspiesza również produkcję nowych rzęs i brwi.

Rynek jest pełen branż peryferyjnych, które działają na różne sposoby. Jedne wzmacniają witaminami, inne otłuszczają rzęsy proteinami. Pytanie, które z nich sprawiają, że rzęsy rosną najdłużej w najkrótszym czasie, a które sprawiają, że Twoje rzęsy czują się najlepiej. Sprawdź poniższą listę, aby dowiedzieć się, na którą odmianę postawić!

Odżywka do rzęs – Xlash

Bestseller w Szwecji! Sprawia, że ​​rzęsy wyglądają na dłuższe, grubsze i bardziej gęste w 28 dni. Rewitalizujące serum do rzęs Cils Booster – Lancôme. Wspomaga regenerację włókien włosów, dzięki czemu rzęsy wyglądają na gęstsze, grubsze i mocniejsze już po czterech tygodniach. Odżywka do rzęs sprawia, że ​​rzęsy wyglądają na gęstsze, grubsze i mocniejsze.

RevitaLash Advanced – RevitaLash

Pomaga nadać długie, piękne i świeże rzęsy. Serum odżywia i stymuluje wzrost włosów na rzęsach i brwiach, dzięki czemu rzęsy mogą stać się dłuższe, grubsze, mocniejsze i pełniejsze. Idealny do krótkich i delikatnych rzęs. więcej informacji – zobacz

Pro Serum do Porostu Rzęs – Sweed Lashes

Twoje rzęsy stają się zdrowsze, dłuższe, mocniejsze, ponieważ serum wydłuża fazę wzrostu każdej rzęsy. Serum można stosować również na brwi

Serum wzmacniające rzęsy – Grande Cosmetics

Długie, pełne rzęsy! Rewolucyjne serum do rzęs, które poprawia i promuje dłuższe, pełniejsze rzęsy. Ulubiony produkt dla tych, którzy czują, że mają krótkie i rzadkie rzęsy i chcą poprawić wzrost. Idealnie sprawdza się również przy odbudowie kruchych i zniszczonych rzęs, m.in. po przedłużeniu rzęs.

Krem Optim Eyes lashes & Brows – Filorga

Transparentne, pielęgnacyjne i stymulujące serum, które naprawia, wzmacnia i przyspiesza wzrost rzęs już w 3-5 tygodni. Pielęgnacyjna formuła duetu z stymulującym serum i pielęgnacyjnym pokryciem dla pełniejszych rzęs, brwi i efektem ochronnym.

Serum na porost rzęs – Swiss Clinic

Jedno z najlepiej sprzedających się serum w Szwecji. Odżywia dłuższe, gęstsze i piękniejsze rzęsy. Przeciwdziała wypadaniu włosów

  1. Stymuluje wzrost rzęs
  2. wydłuża rzęsy
  3. Wzmacnia łamliwe rzęsy
  4. Wzmacnia nasadkę rzęs
Zdrowie & Uroda

Dodaj komentarz