Ekskluzywne obiekty hotelowe w Krakowie

Prestiżowe hotele w Krakowie Best Western przeznaczone są dla klientów, którym będzie zależeć na tym, żeby przebywać w wygodnych okolicznościach, abstrahując od tego, czy w stolicy Małopolski są na urlopie, lub na wyjeździe służbowym.

Best Western Plus Kraków Old Town jest miejscem, które idealnie wpisze się w warunki, jakich spodziewają się goście. Poza licznymi ułatwieniami można spodziewać się też, że hotel kraków podgórze będzie przygotowany do bieżących wymagań powiązanych z pandemią. Unikalnie urządzone wnętrza oraz wysoka jakość obsługi powodują, że osoby, które zjawią się w tym miejscu minimum raz bez wątpienia będą chciały jeszcze tutaj wrócić. Zwłaszcza, że lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa jest bardzo komfortowa.

Od rynku hotel znajduje się jedynie o parę kroków. Obiekt hotelowy umieszczony jest w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. To świetne wyjście dla osób które cenią historyczne odwołania. Dziewięćdziesiąt dwa pokoje dostępne są w 2 standardach. Do dyspozycji gości pozostaje parking w obiekcie. Na terenie Best Western Plus Kraków Old Town prosperuje restauracja Midtown, w jakiej podawane są smakowite potrawy kuchni rodzimej, międzynarodowej oraz specjały Szefa Kuchni. W restauracji każdego dnia wydawane są również przepyszne śniadania, wykonane wyłącznie ze świeżych produktów. Pokoje udostępnione są dla gości w standardach Premium oraz Superior.

Wyposażone są one w liczne udogodnienia, z jakich goście z pewnością chętnie skorzystają w trakcie pobytu. Na stronie obiektu wszystkie pokoje są szczegółowo opisane. W obiekcie chętnie zameldują się także goście biznesowi, szczególnie, że sale konferencyjne są kompleksowo uposażone. Pakiety specjalne spełniają oczekiwania gości którzy przyjeżdżają do Krakowa, niezależnie od tego, jaka panuje pora roku. W znajdującym się w Krakowie obiekcie hotelowym można także decydować się na przygotowanie przyjęć okolicznościowych. Hotel ten przygotowany jest dla licznych gości, o różnych wymaganiach.

Biznes

Dodaj komentarz