Endodoncja z wykorzystaniem mikroskopu

Oferta z obrębu stomatologii estetycznej we wrocławskim gabinecie Witadent jest ochoczo wybierana przez osoby, które zamierzają mieć nie tylko zdrowe zęby, lecz też dobrze się prezentować. Wszystkie zabiegi jak przykładowo wybielanie zębów wykonywane są przez ekspertów, jacy zawsze dopasują cykl zabiegów do kondycji uzębienia chorego.

Poszczególne zalecenia i przebieg zabiegów omawiane są z lekarzem, żeby pacjent albo pacjentka mieli gwarancję, że decydują się na odpowiednie leczenie. Poza wybielaniem można zapisać się na: nakładanie licówek kompozytowych oraz pełnoceramicznych, nakłady koronowe oraz korony z różnych tworzyw, usuwanie osadu nazębnego, usuwanie kamienia nazębnego z polerowaniem, fluoryzację kontaktową lub wykonanie wkładów z włókna szklanego.

W wypadku wybielania zębów zastosowana jest metoda nakładkowa lub przy wykorzystaniu lampy beyond whitening. Chorzy często decydują się także na wybielanie zębów martwych, gdyż często zęby po leczeniu kanałowym mają innego rodzaju odcień. Każdorazowo technika wybielania dopasowana jest do potrzeb chorego oraz jego stanu zębów. Pacjent jest informowany o tym, że w trakcie wybielania nie powinien: palić papierosów, pić kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów a także nie może przyjmować leków przeciwko nadkwasocie żołądka. Rekomandowane jest również powstrzymanie się od używania pozostałych preparatów wybielających.

W chwili, gdy założone są szyny trzeba uniknąć picia i jedzenia. Dostosowanie się do rekomendacji wpływa na skuteczność leczenia. Stosowane w Witadent metody wybielania są bezpieczne. Jedynie powinny ich się wystrzegać kobiety w ciąży i karmiące piersią. Wybielanie nie oddziałuje na kondycję szkliwa oraz nie stwarza ryzyka powstania próchnicy. Przed zabiegiem usuwany jest kamień nazębny, jak i wypełnione są ubytki próchnicowe. Dzięki temu zęby pacjenta są w świetnym stanie.

Zdrowie & Uroda

Dodaj komentarz