Firma budowlana z Bielska Białej oferująca nowe domy w Lipowej

Firma budowlana oferująca domy w Bielsku Białej proponująca nowe budynki mieszkalne w Dolinie Zimnika, czyli Locus Home, jest firmą jakiej propozycję sprzedażową z pewnością warto sprawdzać. Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika rekomendowana jest dla rodzin z dziećmi. Złożona jest z trzech domów w zabudowie bliźniaczej. To osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej mającej od 65 metrów kwadratowych do 93 m2. Z tego względu każdy może znaleźć dom na sprzedaż lipowa przystosowany do swoich wymagań.

Sporym atutem dla osób doceniających naturę jest możliwość podziwiania Skrzycznego. Położenie osiedla zachęca na pewno do aktywności na świeżym powietrzu. Pobliskie tereny są idealne na: spacery, nordic walking albo jazdę na rowerze. Dolina Zimnika znajduje się od osiedla ledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Budynki na nowo wybudowanym osiedlu są energooszczędne, co gwarantuje niższe koszty ogrzewania w porze zimowej. Domy zbudowane są w technice klasycznej murowanej, z tworzyw, jakie zapewniają perfekcyjną izolację cieplną oraz akustyczną.

Ogrodzone domy zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom. W okolicy ulokowane są ważne punkty usługowe i oświatowe: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola oraz restauracje. Osiedle znajdujące się przy ulicy Romantycznej jest dokładnie opisane na stronie firmowej. Tutaj można też obeznać się z mapami, szczegółowym szkicem a także ceną domów. Jeśli kogoś zainteresuje dom w innej miejscowości, to wystarczy, że skontaktuje się z Locus Home. Locus Home wyróżniają wysokie standardy w zakresie firma budowlana bielsko, dla, kontrahenta przystosowanych do stanu pod klucz. Warto więc ekspertom z takiego miejsca ufać. Jeśli ktokolwiek poszukuje domu w Beskidach, to podana propozycja na pewno wywoła na nim bardzo dobre wrażenie.

Budownictwo

Dodaj komentarz