Gry komputerowe dla maluchów oraz rodziców – Simsy

Ci, którzy są entuzjastami przeróżnego rodzaju gier komputerowych z całą pewnością porządnie zdają sobie sprawę z tego, na czym polega gra „The Sims 4”. Jak się okazuje, ta kultowa już gra jest kultowa na całym świecie, chociaż jak przypisuje sam jej twórca, początkowo w żadnym razie nie miał takiego założenia. Pierwotnie bowiem gra miała być programem służącym do projektowania, a indywidualni Simowie mieli tworzyć modele do obrazowania ludzi.

Dzisiaj gra „The Sims” jest grą kultową i cenioną, wydawaną przez jednostkę Maxis. Jeśli mielibyśmy zaliczyć ją do jakiegoś jednego typu gier komputerowych, byłoby to trudne, wskutek tego, iż gra ta w wielu przypadkach uznawana jest za grę symulacyjno – logiczno – strategiczną. Pierwsza część tej atrakcyjnej gry pozostała wydana w 2000 roku, a do tego czasu sprzedano ją w ponad szesnastu milionach kopii. Co interesujące, gra ta nigdy tak w rzeczywistości nie miała jasno oraz ściśle zdefiniowanego celu. Gracz ma do zrealizowania wiele zadań, rozpocząwszy od budowy domu aż po kierowanie życiem pojedynczych Simów – przetestuj na witrynie internetowej heroes 3 download. Zajęcie to bywa wybitnie wciągające z powodu wielu możliwości, jakie daje gra. Nie skłamiemy też, jeżeli dodamy, iż gra ta tak de facto może ciągnąć się w nieskończoność.

Do najistotniejszych zadań każdego gracza trzeba przede wszystkim wydawanie poleceń stworzonym przez siebie kreacjom (samodzielnie możemy nadawać im imiona, wybierać kolor skóry lub kolor włosów). Ważne jest w takim razie to, żeby każdy Sim miał czas zarówno na pracę, jak i na wypoczynek czy na spożywanie poszczególnych posiłków. Jeśli gracz notorycznie będzie zapominał o najważniejszych czynnościach, wtedy postacie zachorują, po czym umrą. W tym czasie gra się kończy, niemniej jednak oczywiście możemy wprowadzić do gry całkiem nowych Simów, znowuż przez siebie wykreowanych. Gra „The Sims 4”, jak i jej następne części zdają się bić wszystkie rekordy popularności, a zawdzięczają to w głównej mierze szerokiemu gronie odbiorców, do jakich gra jest adresowana. Nie jest ona bowiem tylko i wyłącznie grą typowo żeńską czy typowo męską. Odgrywać mogą w nią przedstawiciele obojga płci i na pewno wszystkim przypadnie do gustu.

Rozrywka

Dodaj komentarz