Innowacyjne systemy zaprojektowane do ozonowania wody

Woda z O3 jako podstawa zdrowej żywności reklamowana jest przez markę Ozon Food. Wysokojakościowe urządzenia służące czynności takiej jak ozonowanie wody przemysłowej działają wzorowo, co może przełożyć się na renomę zakładu pracy. Generatory sprawdzą się podczas dezynfekcji, co w czasie pandemii COVID 19 ma znaczenie.

Zaopatrując się w wszechstronny system ozonowania od Ozon Food można oczekiwać na wszechstronną obsługę: od zrobienia projektu, przez realizację, montaż, szkolenie z obsługi i serwis. Wszystkim zajmuje się jedna marka, a więc można liczyć na sprawne wykonanie. Połączenie paru urządzeń w jednej instalacji jest komfortowe. Urządzenia są wodoodporne, w związku z czym w trudnych warunkach przemysłu spożywczego sprawdzą się świetnie.

Zaprezentowane maszyny działają samoczynnie oraz można obsłużyć je bez komplikacji. Ozonowanie wody pozwoli przedsiębiorcy posługiwać się certyfikatem „Bezpieczna Żywność”. Każda instalacja jest projektowana pod oczekiwania zamawiającego, co gwarantuje dużo korzyści. Można liczyć na bezzwłoczny serwis, ponieważ nie trzeba czekać na podzespoły zagraniczne. Zastosowania, w jakich mogą być zastosowane urządzenia do ozonowania to: owoce i warzywa, drób, mięso, ryby i owoce morza, jaja oraz indywidualne wykorzystanie.

Przemysłowa woda ozonowana zapewnia stuprocentową świeżość produktów spożywczych. Umycie jedzenia wodą z ozonem wydłuża świeżość produktów spożywczych i nie dopuści do pojawienia się bakterii. Jedzenie będzie miało perfekcyjny wygląd i zapach. Wykorzystując generatory nie używa się preparatów chemicznych. To idealny sposób na rozwijanie firmy. Przemysłowe wytwarzanie ozonu z powietrza jest tym, na co opłaca się zdecydować. Ozon Food udziela klientom wielu informacji, wobec czego opłaca się przedstawicielom zaufać i decydować się na ich propozycje. Woda ozonowana to woda doskonale sprawdzająca się w branży spożywczej. Jest sterylna oraz ma właściwości prozdrowotne.

Usługi

Dodaj komentarz