Internetowa hurtownia instalacyjna z imponującym asortymentem

Swatt.pl to internetowa hurtownia instalacyjna z imponującym asortymentem. Jest to renomowany odział marki Polska Ekologia Sp. z o.o., jaki zajmuje się profesjonalną dystrybucją dla klientów biznesowych i dla klientów prywatnych produktów z szeroko pojętej branży grzewczej. Klientami do jakich głównie wyznaczona jest oferta hurtownia instalacyjna są przedsiębiorstwa instalacyjne z Polski, Czech, Słowacji, Austrii i Niemiec. Poza ofertą sprzedażową specjaliści z hurtowni prowadzą także kursy oraz służą wyspecjalizowanym doradztwem technicznym.

Ponadto, klienci mogą liczyć na tego typu ułatwienia jak: darmowe wykonywanie projektów, atrakcyjny system udzielania rabatów, czy program lojalnościowy. W Swatt.pl sprzedawane są tylko urządzenia wysokiej jakości, z całkowitym serwisem. Z tego powodu kontrahenci mają pewność, że nawet kiedy coś zniszczy się, to nie będą musieli przerywać pracy w zakładzie na dłużej, gdyż wszystko zostanie sprawnie zreperowane. Bogate doświadczenie przedsiębiorstwa Polska Ekologia Sp. z o.o. może wyrazić się między innymi w tym, że już od blisko 30 lat marka jest znana w sprzedaży elementów do systemów solarnych czy pomp ciepła.

Aktualnie z firmą współpracują cenione firmy instalacyjne i stale rozszerza się ich katalog. Katowicki sklep jest punktem sprzedaży, gdzie można odnaleźć wiele nowych produktów z branży. Stali klienci doceniają to, że udostępnione są również bestsellery, a przy dłuższej współpracy można liczyć na promocje. Mogą oni również dołączyć do programu PARTNER SWATT, gdzie punkty zbierać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Wszystkie transakcje naliczane są automatycznie na konto klientów tuż po kompletnej realizacji zamówienia, łącznie z dokonaniem płatności. Po zgromadzeniu wymaganej liczby punktów można je wymieniać na nagrody pod postacią dowolnego asortymentu zamieszczonego w panelu hurtowni. Zasady działania programu partnerskiego oraz tego, jak dokonywać płatności podane są na witrynie online.

Dom & Ogród

Dodaj komentarz