Jakim sposobem ozdobić salę na wesele?

W ten ponadprzeciętny dzień wszystko może wyglądać idealnie. Ważną rolę w dekorowaniu i organizowaniu koncepcji wystroju wnętrz odgrywają kwiaty. Ich ilość oraz rodzaj uzależnione są od indywidualnych preferencji. Zwykle na wesele zamawiane są kwiaty delikatne, w jasnych barwach, uwidoczniające magię wieczoru.

Na dodatek mogą być udekorowane perełkami, kryształkami i świecami, tworząc pokaźniejsze kompozycje dekoracyjne – przykład na dekoracje sal weselnych. Polskie śluby to zazwyczaj dekorowanie powierzchni za młodymi, siedzącymi u szczytu stołu. To najczęściej połączenie dekoracji tekturowej i detalów florystycznych, w tej samej tematyce co reszta dekoracji kwiatowych.

Ozdobienie kościoła to z reguły biały dywan, lampiony i bukiety na stojakach, dekoracje ławek. Czasem spotkać wolno także altanki i wstęgi. Kwiaty należy zamówić wcześniej, szczególnie jeżeli nie jesteśmy zdecydowani jaki mają mieć wygląd bukiety i chcemy by florysta złożył ofertę.

Powinny pojawić się na miejscu uroczystości w tym samym dniu, kiedy jest przeprowadzana. Im w następnej kolejności, tym dłużej zachowają świeżość. Przy organizowaniu wesela pierwsze co robimy, to zamawiamy na konkretny dzień salę weselną. Kiedyś wesela odbywały się głównie w remizach i restauracjach, dziś coraz więcej pojawia się domów weselnych, lub zajazdów specjalizujących się w weselach oraz innych potańcówkach okolicznościowych. Jeśli wybierzemy zajazd, to jesteśmy w stanie zapewnić zakwaterowanie swoim gościom na miejscu, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Zamawiając salę weselną należy podać szacunkową ilość gości, których się spodziewamy. Sale specjalizujące się w takich imprezach zapewniają też catering i obsługę kelnerską. Najporządniej wybierać sale klimatyzowane, jakie zapewnią gościom właściwe samopoczucie przez całą zabawę. Nieodzowne jest też przeanalizowanie bliskości kwater, jeżeli sala nie ma przylegających domków czy też motelu. Po opłaceniu sali wolno zabrać się za przeanalizowanie propozycji menu, jakie w pewnych sytuacjach można samodzielnie modyfikować.

Usługi

Dodaj komentarz