Możliwość przeglądania archiwaliów z dotychczasowych eventów odbywających się na terenie Nowego Sącza

Możliwość oglądania archiwów z niedawnych wydarzeń odbywających się w Nowym Sączu jest tym, co osobom sprawdzającym aktualności nowy sącz, czyli Portal Nowy Sącz przypada do gustu. Jest to chociażby istotne dla dziennikarzy, jacy w gazecie lokalnych chcą zapisywać to, co dzieje się w Nowym Sączu na bieżąco. Mało tego, w wielu sytuacjach osoby mieszkające w Nowym Sączu mogą mieć ochotę powrócić do takich zdarzeń, w jakich już brali udział. Mogą przeglądać interesujące galerie zdjęć z poszczególnych spotkań a także obeznać się z nagraniami w dziale wideo.

W tym miejscu można przypominać sobie uczestnictwo w evencie lub kiedy ktoś w czymś nie wziął udziału, a chciałby sprawdzić, jak określony event przebiegał, to także będzie mieć taką okazję. I pomimo że misją portalu pozostaje to, by najważniejsze wiadomości, wprost z Nowego Sącza podawać cyklicznie, to funkcja przejrzenia, tego co już się wydarzyło jest również zwracająca uwagę. Naturalnie, obywatele najczęściej zajrzą do nadchodzących imprez. Z kolei równie chętnie zapoznają się z wydarzeniami z przeszłości jak i na przykład z podkreślonymi na stronie głównej, najczęściej oglądanymi treściami. Witryna jest przygotowana praktycznie.

Świadczy o tym między innymi wykazanie informacji na temat tego, jakie newsy i w których kategoriach są udostępnione. Wystarczy, że internauta wejdzie w artykuł, jaki go ciekawi i od razu ma dostęp do istotnych treści. Nie da się zaprzeczyć, że osoby mieszkające w Nowym Sączu oraz osoby przyjeżdżające, jakie chciałyby się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego, jak aktualnie toczy się sytuacja w Nowym Sączu to grupy najczęściej przeglądające taką witrynę. Sam portal jest aktualizowany nawet parę razy w trakcie doby. I to, że jest okazja zajrzeć do przeszłości, jaka toczyła się na terenie Nowego Sącza jest następnym atutem strony o wartości informacyjnej.

Reklama

Dodaj komentarz