Możliwość wyboru licznych przekazów promocyjnych w drukarni MAAG 24

Druk wielkoformatowy wykonywany perfekcyjnie w drukarni MAAG 24 sprawia, że drukarnia taka jest nad wyraz znana. Tradycyjna reklama w formie drukowanej dalej ma atuty. Można ją albowiem dopasować do wielu branż i do każdego budżetu. Jeżeli ktoś chciałby przekazem promocyjnym nakierować uwagę na własną działalność, to powinien zdecydować się na wydruki wielkoformatowe zrobione na wymiar. Są one każdorazowo uzupełnione doskonałymi obrazami i z tego względu prezentują się idealnie.

Plakaty wydrukowane są w każdej wielkości, a szerokość wstęgi papieru wynosi aż sto dwadzieścia pięć centymetrów. Mogą zostać zabezpieczone folią matową albo połyskującą. Jeżeli ktoś nie ma własnego konceptu, to może zlecić go działowi graficznemu z MAAG 24.

Klienci najczęściej zdecydowani są na druk solventowy na papierze satynowo – matowym, gdyż może kojarzyć się on z elegancją. Możliwość zamówienia projektu oraz druku w jednym punkcie to coś docenianego. Wszystkie osoby, którym będzie zależało na tym, by uzyskać wielkoformatową reklamę w wersji klasycznej muszą zgłaszać się do takiej drukarni. Poza tym, mogą w tym miejscu zlecać wykonanie innych wyrobów takich jak naklejki foliowe i tym samym realizować całą kampanię reklamową. Cała oferta obejmuje: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące.

Na stronie można przeglądać wszystkie realizacje i nabrać przekonania, że opłaca się przekazać własną kampanię. Specjaliści przyjmą zlecenie do wykonania, początkowo nabierając przekonania, że jest on zgodny pod kątem wymagań druku. Znaczenie mają formaty grafik oraz treść. Kiedy okaże się, że projekt mógłby być wydrukowany, to zamówienie będzie zrealizowane. Opracowane: grafika, teksty albo zdjęcia. Każdy produkt jest precyzyjnie scharakteryzowany. Klienci mogą się zapoznać z tymczasowymi projektami.

Reklama

Dodaj komentarz