Możliwość wynajmu dmuchańców na terenie Wrocławia

Modele dmuchańców, z jakich można skorzystać proponowane przez firmę Dmuchańce Małpka wyglądają wyjątkowo atrakcyjnie oraz pozwolą dzieciom świetnie spędzić wolne chwile na zabawie, a także sprawią, że pociechy będą mogły rozwinąć się pod względem ruchowym.

W propozycji zamki dmuchane Wrocław najczęściej wybieraną propozycją jest podwójna zjeżdżalnia, która przypomina zamek. Barwna rozrywka zagwarantuje dzieciom zabawę przez długi czas. Taki dmuchaniec składa się z większej trampoliny do skakania, poszerzanej ścianki do wspinaczek oraz z podwójnej zjeżdżalni.

Na takim dmuchańcu może przebywać jednocześnie 4 pociech. Nad wyraz ciekawie wygląda też tor przeszkód, jaki wyraźnie polepszy formę robiących użytek z niego dzieci. Na ytaki dmuchaniec składają się: trampolina, tor przeszkód, mini ścianka wspinaczkowa, a także szersza zjeżdżalnia. Ta atrakcja dedykowana jest też dla 4 najmłodszych. Następnie, z propozycji dmuchańce dla dzieci Wrocław można decydować się na zamek dmuchany. Ten mniejszy plac zabaw jest wyjątkowo kolorowy i wyjątkowo skieruje uwagę dzieci.

Umieszczone są w nim: trampolina do skakania, ściana wspinaczkowa i zjeżdżalnia. Atrakcja ta ma mniejsze wymiary, a więc polecana jest do przydomowych ogrodów, przykładowo jako jedna z atrakcji na urodziny dzieci. Jednocześnie spędzać czas w zamku może 3 dzieci. Nie można ukryć, że to stricte zamki dmuchane Wrocław są chętnie dobierane.

Usługi

Dodaj komentarz