Najlepszy robot odkurzający na każdą kieszeń

Co tak naprawdę może skutkować radością powrotu do domu w nieskazitelnym domu? Chociaż nie sugerujemy, że najnowsze odkurzacze-roboty mogą polerować srebro i odkurzać ściany, są coraz bardziej biegłe w zasysaniu kurzu i eliminowaniu sierści zwierząt bez konieczności poruszania mięśniami.

Trzeba przyznać, że są ludzie, którym udaje się codziennie odkurzać, a my pozdrawiamy ich domowe poświęcenie, ale jeśli nie masz ochoty poświęcać weekendu na obowiązki, dobrej jakości robot odkurzający może być objawieniem.

Tak, nadal nie mogą odkurzać schodów, utkną na grubych dywanikach i ze smakiem będą wciągać klocki Lego, skarpetki i kable do ładowania telefonów, ale ustaw je odpowiednio – czytaj: posprzątaj podłogę – i ich mieszankę Zaawansowana nawigacja z kamerą i czujniki upadku wytyczą metodyczny kurs wokół Twoich pomieszczeń.

Był szczerze zniesmaczony ilością kurzu, gruzu i sierści zwierząt domowych, które nasze odkurzacze testowe były w stanie zebrać z naszych „czystych” podłóg. może teraz znaleźć coś, co będzie czyścić codziennie, bez narzekania. Sugerujemy również zapoznanie się z tym, który odkurzacz wybrać , ponieważ robot i akumulator są idealnymi partnerami.

Jaki jest najlepszy robot odkurzający w 2021 roku?

Najlepszy odkurzacz robota można kupić teraz jest iRobot, ponieważ rzadko muszą zmierzać do niego: to opróżnia się do dużego worka brudu w bazie ładującej, gdy go dokach. Oferuje również inteligentne mapowanie pomieszczeń oraz sterowanie aplikacjami i głosem.

Najlepsza próżnia tani robota można kupić teraz. Brak wirtualnych barier, ale jest mały, cichy i dobrze radzi sobie na twardych podłogach. Najlepiej próżni robota do głębokiego oczyszczania. To duża poprawa w stosunku do oryginalnego odkurzacza robo firmy Dyson z potężnym odsysaniem, możliwością widzenia w ciemności i doskonałym działaniem, szczególnie na dywanach, które wymagają głębokiego czyszczenia.

WIRED Recommends to Twój ostateczny przewodnik po najlepszej technologii. Każdy prezentowany produkt został odpowiednio przetestowany przez recenzentów WIRED. Przeczytaj naszą listę najlepszych słuchawek dla naszych ulubionych modeli w każdej kategorii.

Jest to najlepszy robot próżniowy, jaki można teraz kupić za pieniądze z jednego prostego powodu: opróżnia własny pojemnik na brud.

IRobot ma standardowego zabrudzenia 0,4 litrowy zbiornik ale jego zawartość przeniesiono do dużego worka brudu w ładowarce aktywny przy dokach. Torba może pomieścić 30 automatycznych pojemników, więc nie będziesz musiała jej wymieniać tygodniami. Twoje łatwe czyszczenie podłóg stało się jeszcze łatwiejsze.

Popularna marka odkurzaczy

Roomba początkowo przeprowadza treningi, aby tworzyć wyrafinowane mapy pomieszczeń. Następnie nazywasz je, ustalasz harmonogramy sprzątania i mówisz, które pokoje mają zostać posprzątane za pomocą aplikacji lub nawet głosu (Amazon Alexa lub Google Assistant). Możesz więc powiedzieć: „Alexa, powiedz Roombie, aby posprzątał jadalnię”.

Jego ssanie i gumowe szczotki dobrze usuwają brud jak na robota czyszczącego. Jest tylko jeden poziom mocy, ale robot Roomba można ustawić tak, aby automatycznie wykrywał zabrudzenia i wykonywał dodatkowe przejazdy w celu dokładniejszego sprzątania. Działa to imponująco dobrze. Podobnie jak wykrywanie obiektów: spokojnie zmienia plany, jeśli na drodze stoi mebel.

Mało i często jest kluczowe w przypadku robotów czyszczących. Czas pracy robota Roomba to 75 minut, ale czas ładowania to tylko 90 minut, więc możesz zaplanować czyszczenie dwa razy dziennie lub więcej. Ewentualnie wydaj mu polecenie doraźnego zbierania okruchów po posiłkach. Samoopróżniający się pojemnik to nasza ulubiona funkcja dla czystej wygody, ale jego inteligentne mapy są na drugim miejscu. Wiesz, które pokoje wymagają sprzątania, a które są zbyt zagracone. Po prostu powiedz mu, gdzie ma posprzątać, gdy wychodzisz, a potem zostaw go do prac domowych.

Plusy: Samoopróżnianie; inteligentne mapowanie pomieszczeń; sterowanie głosem

Minusy: Drogie; stacja bazowa mało stylowa

Krawędź RoboVac

Ma 7,2 cm wzrostu i tylko 32 cm średnicy. G30 krawędź jest przemiły trochę czystsze, że robi dobrą robotę Znoszenie zakurzone TUMBLEWEEDS. Nie zaskoczy Cię zaawansowaną nawigacją w stylu NORAD, wbudowanymi kamerami internetowymi lub wykrywaniem psich odchodów, ale dzięki ssaniu 2000 Pa, długim ramionom zamiatarki, aby dostać się do narożników i prawie wystarczająco dużej szczotki rolkowej, jest przyjemnie wydajny .

Aplikacja EufyHome jest tak intuicyjna, jak byśmy tego chcieli, a po przełączeniu naszego routera na odpowiednią przepustowość (lubi tylko 2,4 GHz) byliśmy w stanie z łatwością łączyć się, kontrolować, dodawać harmonogramy i przeprowadzać czyszczenie punktowe. Stworzy mapę twojego domu, ale w przeciwieństwie do Roborocka, nie możesz wtedy tworzyć wirtualnych barier. Biorąc pod uwagę ceny, nie narzekamy.

G30 Edge ma dwa paski ograniczające, które układasz, aby uniemożliwić mu wchodzenie do obszarów – na przykład przez drzwi do sypialni dziecka – i działają dobrze, ale jest to funkcja, która zaczyna wydawać się trochę stara, teraz konkurencja może oferować wirtualne bariery za pośrednictwem aplikacji.

Nawigacja jest raczej metodyczna niż rozproszona, co jest świetne w przypadku tańszego odkurzacza, a wydajność czyszczenia twardych podłóg była dobra, z dodatkowymi oznaczeniami dla długich ramion zamiatarki, które naprawdę wciągają kurz z krawędzi pomieszczenia. Dywany i chodniki nie radziły sobie tak dobrze, szczególnie przy próbie ekstrakcji sierści zwierząt.

Dom & Ogród

Dodaj komentarz