Nietuzinkowa papeteria, którą można podarować najbliższym oraz pracownikom

Bogata propozycja papeterii kreatywnej umieszczona jest w działach w sklepie internetowym Decoris. Działy wskazują klientom, w co mają okazję się zaopatrzyć. Internauta może szybciej składać zamówienie. Może również zajrzeć na bloga, podającego pomysł na prezent na święta, jak i na przykład dotyczącego tematyki ślubu.

Działy w obrębie to: prezenty oferta dla firm, prezenty dla niej, prezenty dla niego, kartki świąteczne, zaproszenia ślubne, prezenty, zestawy próbkowe, save the date, winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, cake topper, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki, pudełko na koperty, dodatki, maseczki bawełniane, półprodukty oraz dodatkowe wkładki.

Można także skorzystać z kategorii z opcją składania zamówień prywatnych od podstaw. Ślubne zlecenia można opracować w konfiguratorze. To pozwala wybrać wśród zaproszeń takich jak: rustykalne, złote glamour, botaniczne, special line, boho, foto zaproszenie ze zdjęciem, kaligrafowane, koronki, karty do gry, morskie, akwarele a także wycinane laserem. Do zaproszeń można dokupić akcesoria: winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, figurki na tort, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki albo pudełka na koperty. Wiele osób zaopatruje się też w pracowni Decoris w ręcznie wykonane kartki bożonarodzenowe oraz dużo pozostałych godnych zauważenia podarunków indywidualnie przygotowanych. Są nimi: kubki z logo firmy, czekoladki z nadrukiem, herbaty i kawy firmowe. Oferta kartek i gadżetów Decoris jest imponująca.

Zakupy

Dodaj komentarz