Nowoczesna metoda ozonowania krwi

Dokładnie opracowana oferta terapii przy użyciu ozonu jest domeną firmy Klinika Ozonoterapii w Katowicach. Warto zapoznać się ze stroną online tej jednostki, aby poznawać wszystkie detale odwołujące się do konkretnych zabiegów. Oddziaływanie ozonoterapii jest powtarzalne, wobec czego sporo chorych na konkretne zabiegi umawia się systematycznie. Sam opis działania ozonu opiera się na eliminowaniu bakterii, wirusów, grzybów i pierwotniaków, stymulacji metabolizmu tlenowego oraz pobudzeniu układu odpornościowego. Ozonoterapia coraz częściej wykorzystywana jest w celach profilaktycznych, żeby wzmocnić organizm. Klinika ozonoterapii Katowice jest miejscem, gdzie wszystkie zabiegi przeprowadzone są przez doświadczonych lekarzy. Chorzy mogą skorzystać z sześciu form leczenia, o dużej gamie zastosowania. Będą to: autohemotransfuzja, ozonowanie uszu, ozon dopochwowy, ozon dojelitowy, kąpiele ozonowe oraz ozonowanie wody i oliwy. Znajdująca się na Śląsku klinika wyspecjalizowana jest w formach leczenia już od wielu lat.

Ze szczegółami na temat jej działania jak i tego, jak przebiegają terapie można zapoznać się na stronie podanego punktu. To jedyna z nielicznych klinik na Śląsku mająca do zaoferowania leczenie alternatywne oparte o terapie ozonowe w kuracjach celowanych. Skuteczne sposoby aplikacji trójcząstkowego tlenu o imponującej biodostępności są motywujące. Na efektywność biobójczą tlenu składają się: 10% tlenu z powietrza, 30% czystego tlenu gazowego i aż 95% ozonu. Chorzy często decydują się na lecznicze kąpiele ozonowe, oddziałujące bezpośrednio na powierzchnię skóry.

Podczas kąpieli gaz działa aktywnie na skórę, wykazując wiele właściwości prozdrowotnych. Ozon w dużym stężeniu wykazuje działanie: prozdrowotne, przeciwbakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybicze oraz przeciwpasożytnicze. Kąpiele z ozonu są bezpieczne, bo ozon jest gazem naturalnie występującym w środowisku. Rezultaty kąpieli z ozonu są widoczne już po paru nałożeniach.

Zdrowie & Uroda

Dodaj komentarz