Nowocześnie wykonane elektrobębny dedykowane do wykonywania czynności lekkich

Nowocześnie wykonane elektrobębny wyznaczone do wykonywania czynności lekkich oferuje dystrybutor Hard – met. Jest to dystrybutor licznych sprawdzonych producentów, czyli można oczekiwać, że propozycja z tego obszaru będzie świetnie opracowana.

Przedstawione pod adresem http://hard-met.pl/oferta/elektrobebny-do-zadan-lekkich dedykowane są do transportu lekkich i często pakowanych już produktów. Najczęściej pracują one na taśmach przenośnikowych. Ich zwarta obudowa powoduje, że części te nad wyraz dobrze sprawdzają się w transporcie tych materiałów, jakie wymagają zachowania czystości. Wskazane elektrobębny można wobec tego wykorzystywać w wielu dyscyplinach przemysłu. Jako wydajny podzespół taśm przenośnikowych mogą osiągać nawet 98% sprawnego działania. Jest to efektem projektu elektrobębnów, gwarantujących niższe straty związane z tarciem. Elektrobębny wykazują stopień ochrony IP66 oraz IP67, co wskazuje iż będą odporne na działanie czynników takich jak: woda, pył, chemikalia, oleje, smary, czy tłuszcze. Z uwagi na to, że zaproponowane elektrobębny są wykonywane zgodnie z zasadami ergonomii, nie zajmą zbyt dużo miejsca.

Z tego powodu, kiedy ktokolwiek w magazynie nie dysponuje zbyt dużą przestrzenią, to zaprezentowane podzespoły będą dla niego idealnym rozwiązaniem. Wyłącznym elementem, jaki będzie wystawać poza konstrukcję jest albowiem puszka elektryczna lub przewód. Szczelna budowa elektrobębnów sprzedawanych w Hard – met wyeliminuje także konieczność kupowania innych elementów. Elektrobębny można myć pod ciśnieniem i nie obawiać ich uszkodzenia. Bardzo dobrze nadają się do przemysłu spożywczego, z uwagi na wykonanie ze stali nierdzewnej albo kwasoodpornej. Klient w trakcie złożenia zamówienia może personalizować rodzaj pokrycia elektrobębna, by mieć pewność, że nie ulegnie zniszczeniu on w tych warunkach, w jakich będzie używany. W zależności od potrzeb, jak i budżetu, elektrobębny mogą zostać zrobione z przekładniami polimerowymi, aluminiowymi lub stalowymi. Katalogi produktów dostępne są na witrynie dystrybutora.

Przemysł

Dodaj komentarz