Nowocześnie zaprojektowane osiedle dwupoziomowych apartamentów w okolicach stolicy Małopolski

Zalety osiedla Konstelacja 2E zachęcają do tego, aby kupić w takim miejscu apartament. To mieszkania blisko Krakowa, doskonale zlokalizowane. Bardzo blisko mieszkanie węgrzce znajduje się szkoła w Bibicach, przedszkole, jak i centrum handlowe w Węgrzycach.

Z tego powodu to idealna opcja dla rodzin z dziećmi. Na witrynie podany jest plan osiedla, ceny apartamentów i w tym samym czasie można też zrobić rezerwację. Fundamenty wszystkich lokali mieszkaniowych są solidne. Ściany zewnętrzne zostały właściwie ocieplone, a elementy jakimi są stropy, schody, balkony i balustrady wykonano z imponującej jakości tworzyw.

Dach zrobiony jest z solidnej płyty betonowej. Jest tu także zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Inne atuty związane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, jak i stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy apartament ma potrzebne instalacje, wpływające nie tylko na praktyczność, ale też i na codzienny poziom komfortu. Każda z działek ogrodzona jest panelami. Dostępne są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne i światłowód. Ogród jest duży i wyplantowany, czyli można się na nim zrelaksować. Do wybrania są cztery typy apartamentów, jakie mają powierzchnię od sześćdziesięciu czterech do 92 metrów kwadratowych. Pomieszczenia w dwupoziomowych mieszkaniach zostały zaprojektowane w celu stworzenia takiej przestrzeni, na jakiej będzie zależało grupie docelowej.

Zwłaszcza, że można korzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper który współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamówić tradycyjne, jak i nowoczesne kuchnie marki NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Zaufani dostawcy to spore udogodnienie i można również zamówić wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. Pompa ciepła z funkcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to jedynie niektóre z elementów świadczące o nowoczesności Konstelacji 2E.

Nieruchomości

Dodaj komentarz