Perfekcyjnie wykonywane zabiegi kosmetyczne oraz doskonały makijaż permanentny na terenie Bielsko – Białej

Świetnie zrobione zabiegi kosmetyczne oraz doskonały makijaż permanentny na terenie Bielsko – Białej wykonywane są w studio urody BossKa Beauty. Kompletna oferta zamieszczona jest pod linkiem www.bosskabeauty.pl i warto się z nią zaznajomić. Panie wiedzą, że oddadzą się w najlepszą opiekę, gdyż wykwalifikowane ekspertki z zakresu kosmetologii na bieżąco sprawdzają trendy w dziedzinie makijażu oraz medycyny estetycznej.

Cały personel przeprowadza zabiegi w przyjaznej i atmosferze, używając certyfikowanego sprzętu. Z tego powodu wszystkie czynności są higieniczne. Szczególnie bogata jest oferta propozycja odnosząca się do makijażu permanentnego. Zawiera ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi może być zrobiony technikami: ombre, cienia albo pudrową. Makijaż permanentny ust obejmie kontur z wypełnieniem lub z cieniowaniem. Makijaż permanentny powiek dotyczy: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, zastosowania kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej albo powieki dolnej. W studio wykonywane są korekty dla wszystkich makijaży.

Metoda zawsze jest indywidualnie dobierana jest do klientki oraz dokładnie omówiona przed wykonaniem zabiegu. Cennik za makijaże podano na stronie. Zabiegi odbywają się zwykle dwuetapowo. Ceny zawierają: zabieg podstawowy, znieczulenie i dopigmentowanie. O tym, jak przebiega makijaż permanentny i ile zajmuje jego zrobienie, powiadamia kosmetolog. Zabiegi z dyscypliny kosmetyki estetycznej, z jakich można korzystać w BossKa Beauty to z kolei: mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu, rozstępów i blizn, Meso BB Glow twarzy, szyi, dekoltu, lipoliza iniekcyjna na wybranych partiach ciała jakimi są: podbródek, żuchwa, policzki, kolana, łokcie, ramiona, uda, bryczesy, boczki, pośladki, brzuch a także plecy. Panie chodzą chętnie na mezoterapię igłową, jaka może obejmować: okolice oczu, skórę głowy, dłonie, twarz, szyję oraz dekolt.

Zdrowie & Uroda

Dodaj komentarz