Profesjonalna naprawa przekładni kierowniczej

Rzetelna regeneracja przekładni kierowniczej to specjalność marki REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Usługa zrealizowana jest w odwołaniu do samochodów osobowych oraz dostawczych. Na usługi takie jak naprawa kolumny kierowniczej przyznawana jest 365 dniowa gwarancja. Przedsiębiorstwo prosperuje zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Wykwalifikowani mechanicy na początku wszystko analizują, a kolejno usunięta jest rdza i ma miejsce wyregulowanie całości.

Firma funkcjonuje zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo, czyli popsutą część można wysłać. Naprawione przekładnie są później przesłane za kaucją zwrotną. Kiedy do mechaników dostarcza się popsutą część, na początku zajmą się oni analizą takiego elementu, zanim jeszcze go będą rozbierać. Po usunięciu rdzy, wżerów i korozji będzie dobrana tuleja jaka prowadzi do przekładni samochodowej. Wymieniane będą również uszczelniacze na dedykowane dla wybranego modelu.

Są to podzespoły oryginalne, w związku z czym można być pewnym, iż okażą się sprawne przez długi czas. Po zmianie uszczelniaczy przeprowadzona będzie kompleksowa naprawa przekładni, zapewniająca dłuższy czas wykorzystania. Po jej ukończeniu każda z przekładni poddawana jest testom ciśnieniowym. Przedsiębiorstwo ma już w portfolio imponującą liczbę zregenerowanych przekładni. Z uwagi na to, że ma 22 filie na terenie całego kraju, nie ma problemu z tym, aby skierować się do wybranego punktu, niezależnie od tego gdzie się mieszka albo po prostu wysłać element.

Naprawioną maglownicę otrzyma się max do 3 dni roboczych. To pozwoli prędzej cieszyć się dobrze działającym samochodem i nie obawiać kolizji. Ze względu na to że jazda z uszkodzoną przekładnią nie zalicza się do bezpiecznych, nie można tego bagatelizować. Może bowiem dojść do zablokowania kół w jednej pozycji lub może dojść do utraty możliwości skręcania. Wtedy natomiast podwyższa się niebezpieczeństwo kolizji. Z tego powodu trzeba reagować, o ile dostrzeże się już początkowe symptomy, kontaktując się z przedstawicielami podanej firmy.

Motoryzacja

Dodaj komentarz