Profesjonalne szkolenia menadżerskie

Nowocześnie poprowadzone szkolenia sprzedażowe dla handlowców proponuje firma Gamma. Ich dewiza to: „Jeśli będziesz postępował jak wszyscy, będziesz miał wyniki jak wszyscy”. Wśród katalogu z takich szkoleń można zdecydować się na klasyczne rozwiązania, autorskie, jak i unikatowe know – how. Można decydować się, aby wziąć udział w kursie w siedzibie firmy, jak i internetowym.

Można też decydować się na szkolenia menadżerskie w formie łączonej. Szkolenia dla handlowców są wielokierunkowe i obejmą problematykę od podstawowych technik sprzedaży przez challanger sale aż po autorskie szkolenia dla sprzedawców. Oferta kursów wzbogacona jest o kursy sprzedażowe z negocjacji na kilku pułapach, szkolenia z zakresu obsługi klienta, czy też o komplet szkoleń z wywierania wpływu, psychologii sprzedaży a także psychomanipulacji. Tematyka obejmuje też specyfikę sprzedaży za pomocą sieci internetowej, a więc kursanci szkoleni są, jak dopasować sprawdzone metody w trakcie video i telekonferencji oraz jak wykorzystać najnowsze narzędzia typowe dla sprzedaży internetowej, z rozróżnieniem na sektor B2B a także B2C.

Każde szkolenie ukierunkowane jest na efekt. Może nim być: wzrost wolumenu sprzedaży, średnia wartość transakcji, marża, bądź cross i up selling. Ze względu na to, że konsumenci w tej chwili zmieniają dynamicznie własne przyzwyczajenia zakupowe, warto reagować systematycznie oraz uczestniczyć w podanych kursach, by móc rozszerzyć swoją wiedzę. Kursy podzielone są na dwa działy, aby zainteresowani mogli dobrać dla siebie odpowiednią ofertę.0 Są to: strefa menadżera sprzedaży a także strefa szkoleń dla handlowca. Dokładny opis kursów, lista tematów, a także czas odbywania się szkoleń podane są na stronie www Gamma. Bez wątpienia, osoby które wezmą udział w kursie będą bardziej skuteczne i bardziej zaciekawią ofertą interesantów. To tymczasem znajdzie przełożenie w wynikach sprzedażowych.

Usługi

Dodaj komentarz