Remonty i wykończenia mieszkań pod klucz realizowane przez firmę Excellent

Excellent to działający na terenie Wrocławia lider w dziedzinie wykonywania projektów, wykańczania oraz uposażania mieszkań. Wykonuje wszystko w trybie pod klucz, co jest cenione przez zleceniodawców, którzy mają świadomość, że będą mogli się błyskawicznie przeprowadzić. W dodatku, marka taka wyspecjalizowana jest w remontach a także w dziedzinie wyposażenia łazienek. Obecność na rynku od trzech dekad umożliwiła wypracowanie wysokich standardów pracy oraz przełożyła się w renomę Excellent. W firmie zatrudnionych jest 300 wykwalifikowanych specjalistów, z konkretnych dziedzin.

W dwóch dużych magazynach gromadzone są niezbędne materiały do późniejszego wyposażenia mieszkania zleceniodawcy. Wywodzą się one od renomowanych producentów, co świadczy o ich najwyższej jakości wykonania. Salon Firmowy, prawie 60 Studiów Excellent, ponad 110 Autoryzowanych Salonów Excellent oraz ogólnopolska sieć mniej więcej tysiąca firm zdecydowanych na współpracę – to wszystko przyczynia się do tego, że współpracować z taką firmą można niezależnie od tego, gdzie się mieszka. Excellent wysyła także własne towary do 20 krajów na całym świecie.

Dysponując swoimi, sprawdzonymi ekipami do przeprowadzania prac zaświadcza zleceniodawcom, że wszystkie zlecenia będą zrobione wzorcowo. Do każdej inwestycji jest przydzielany doświadczony Koordynator, który prowadzi i kontroluje prace remontowe, pozostając w bieżącym kontakcie z klientem. Nie ma w takim razie znaczenia, czy chodzi o remonty łazienek Wrocław albo też o kompleksową usługę, wszystko zostanie wykonane wzorowo. Nawet najbardziej skomplikowane zamówienia realizowane są do 2 miesięcy, co także pozostaje istotne dla kontrahentów. W czasie całej inwestycji panuje regularny nadzór. Inwestorzy mają również do wykorzystania obniżoną stawkę VAT, 8% zamiast 23%. Na zrealizowane prace Excellent udziela 2letniej gwarancji. Na witrynie przedsiębiorstwa umieszczony jest formularz, w jakim trzeba podać swoje dane oraz dodać plik ze zwymiarowanym rzutem mieszkania. Na takiej podstawie zostanie przygotowana wycena zamówienia.

Dom & Ogród

Dodaj komentarz