Rewolucyjne aparaty oddechowe Clean Space

Propozycja sprzedażowa Clean Space połączona ze stosowaniem dobrych praktyk związanych z ochroną górnych dróg oddechowych sprawia, że dostępne są innowacyjnie zaprojektowane aparaty oddechowe, przystosowane do trudnych warunków w wielu branżach. Akcesoria jakimi są aparat CleanSpace sprzedaje marka Macpol.

Propozycja sprzedażowa obejmuje trzy wiodące typy aparatów oddechowych. Można je dobierać zależnie od niebezpieczeństw, z jakimi pracownicy muszą się spotkać, warunków a także stanowiska pracy. Pierwszym jest aparat CleanSpace EX, dedykowany dla przemysłu wydobywczego, firm farmaceutycznych oraz dla jednostek odpowiedzialnych za oczyszczanie zbiorników w jakich powstają niebezpieczne gazy, a więc w hutach. Kolejnym modelem jest aparat CleanSpace2. Nadaje się on do użycia w przemyśle spawalniczym, w branży budowlanej, w zakładach komunalnych, jak i w malarniach oraz w firmach jakie zajmują się obróbką drzewa. Może także zostać użyty w rolnictwie, przy pyleniu nawozów i pestycydów, w betoniarniach oraz w zakładach kamieniarskich.

Modelem trzecim jest aparat CleanSpace Ultra. Taki model sprawdza się w hutach, ocynkowniach, firmach z branży chemicznej oraz w zakładach przetwarzających cynk, ołów, nikiel oraz kadm. Dostępne produkty są szczegółowo scharakteryzowane na stronie internetowej, czyli łatwo można wywnioskować na jaki się decydować. Bezpieczne, wygodne oraz użyteczne aparaty zalicza się do najlepszych na świecie z uwagi na nowoczesny sposób wykonania. Aparaty najnowszej generacji, stworzone przez pochodzącą z Australii firmę wzorcowo nadają się do indywidualnej ochrony dróg oddechowych. Przygotował je interdyscyplinarny zespół naukowców. Z tego powodu ich bezpieczeństwa oraz sprawnego działania można być pewnym. To urządzenia techniczne sprawdzające się w każdych warunkach, w branży wydobywczej, w kopalniach, petrochemiach, hutach, firmach budowlanych, chemicznych, a także innych z przemysłu ciężkiego.

Zdrowie & Uroda

Dodaj komentarz