Rzetelna kancelaria adwokacka, w jakiej można korzystać z usług dotyczących wszystkich gałęzi prawa

Iwona Cebo – Kubiczek prowadzi w Dąbrowie Górniczej profesjonalną kancelarię adwokacką, w jakiej można skorzystać z usług odnoszących się do wszystkich dyscyplin prawa. Można więc korzystać z pomocy ekspertki, jeśli nasza sprawa odnosi się do: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, albo edukacji lub szkolnictwa. Indywidualne ukierunkowanie i pasja adwokatki sprawiają, że w dyscyplinie adwokaci dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. Głównie, jest ona ceniona za skuteczność w poradnictwie oraz w rozwiązywaniu prawnych problemów. Oferta wystosowana jest tak samo do klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Obsługa prawna poza doradztwem obejmie reprezentowanie petentów przed sądami administracyjnymi a także przed organami administracyjnymi.

Perfekcyjna znajomość prawa oraz dwudziestoletnie doświadczenie dają klientom gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich świetnie reprezentowała. Co istotne, jej kancelaria nawiązuje współpracę także ze znanymi kancelariami z całego świata, dlatego o ile konkretną sprawę trzeba rozwiązać poza granicami kraju, to także adwokatka może w tym pomóc. Klienci indywidualni, jacy zgłaszają się do takiej kancelarii mogą oczekiwać na: porady prawne, pomoc w opracowaniu treści wielu umów, pozwów oraz pozostałych pism procesowych.

W głównej mierze, klienci korzystają tutaj ze wsparcia w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, czy w zakresie przyznawania odszkodowań i ściągania zobowiązań finansowych. Prawo karne i prawo administracyjne to następne dyscypliny, w jakich można oczekiwać na pomoc specjalistki. W dodatku, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek pomoże w: wystosowaniu zaskarżeń do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, poradnictwie w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawa budowlanego. Jeśli będzie taka potrzeba, to w imieniu interesantów weźmie udział w negocjacjach różnego typu i będzie reprezentować klientów w sądzie.

Usługi

Dodaj komentarz