Rzetelne usługi w obrębie gięcia blach różnego typu

Grupa Wiss pośród bardzo wielu usług świadczy także te powiązane z gięciem blachy. Wyspecjalizowane świadczenia w zakresie gięcia blach dowolnego typu są realizowane precyzyjnie oraz o czasie, z uwagi na to, że zakład dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Dlatego warto rozpocząć współpracę z firmą, telefonując albo wysyłając formularz zgłoszenia za pośrednictwem strony www. Usługa taka jak gięcie blachy bielsko wykonywana jest przy użyciu innowacyjnych hydraulicznych pasów krawędziowych, sterowanych numerycznie. Ich całkowity nacisk wynosi 220 ton. Naciski te umożliwiają zginać blachy do dziesięciu milimetrów grubości a także 3 m szerokości.

Doświadczenie inżynierów Wiss i dysponowanie innowacyjnym sprzętem pozwalą na zginanie blach o bardzo skomplikowanych formach. Najwyższa jakość i precyzja gięcia zapewniona jest zarówno przy realizacji zamówień wielkoseryjnych, mniejszych, jak i prototypów. Gięcie części odbywa się z dokładnością do 0,1 mm, ze stuprocentową seryjnością. Kąty da się z kolei korygować przez dogięcie. Na witrynie Wiss można sprawdzić przykładowe portfolio oraz przekonać się, że w zakresie gięcia blach Wiss jest liderem.

Zginarki krawędziowe robią wszystkie czynności sprawnie, a obsługują je doświadczeni operatorzy. Spora gama wykorzystanych akcesoriów dodatkowych umożliwi wszechstronność i elastyczność. Nie ma znaczenia długość, grubość, wytrzymałość, albo twardość blachy, gdyż technicy używają do prac bezdotykowych mierników laserowych. Realizowana w Wiss obróbka plastyczna metali jest szybka, staranna oraz zapewnia najwyższą seryjność. Jest to nie tylko produktywne, ale także opłacalne. Zastosowana przez ekspertów technologia ma szczególne znaczenie w wypadku zaplanowania powtarzalności kompletnego procesu, kiedy to dąży się do uzyskania dużej serii identycznychelementów przy niskim koszcie za 1 element. Uniwersalna technika stosowana jest na cienkich, jak i na grubszych blachach.

Usługi

Dodaj komentarz