Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu

Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu prowadzony jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są pacjenci z chorobami takimi jak: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Realizowana jest diagnostyka, a jeśli to konieczne, pacjenci poddani są specjalistycznemu leczeniu, również chirurgicznemu. Katalog zabiegów, jakim można się poddawać zaprezentowany jest na stronie gabinetu.

Można przeczytać, jak przebiega badanie urologiczne, sprawdzić dane kontaktowe oraz zarejestrować się na pierwszą wizytę. Lekarz realizuje pełen zakres leczenia chorób układu moczowego oraz męskich narządów płciowych. Pełna diagnoza rozszerzona jest każdorazowo o badanie ultrasonograficzne. Zabiegi i operacje, jakie są robione w takim miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej a także biopsja fuzyjna. Specjalista urolog ma doskonałe wykształcenie i bez przerwy kształci się w kierunku, jaki reprezentuje.

Można wobec tego oczekiwać, że świadczenia medyczne będzie wykonywać na najwyższym poziomie. Wyróżnia go także spersonalizowane podejście do wszystkich pacjentów. Przed podejmowaniem konkretnych działań medycznych zapoznaje się z historią choroby danej osoby.

Holistyczne nastawienie sprawia, że pacjenci szybciej dochodzą do zdrowia albo łagodniej przejdą przez symptomy schorzenia. W czasie wieloletniej praktyki klinicznej rozwijał techniki operacyjne, tak samo laparoskopowe, jak i tradycyjne. Przeszedł także kurs z zakresu USG w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To lekarz, jakiemu można w 100% ufać.

Zdrowie & Uroda

Dodaj komentarz