Systemy ozonowania stworzone dla indywidualnych zastosowań

Ozonowanie żywności jako innowacyjne podejście na rynku spożywczym jest też coraz bardziej cenione w Polsce. Przedsiębiorstwo Ozon Food oferuje przemysłowe systemy ozonowania i instalacje dzięki jakim umożliwione jest zrealizowanie właśnie takich świadczeń. Inżynierowie nie bez przyczyny prezentują skorzystanie z takiej możliwości jako: zamianę tlenu na zyski. System dla każdej firmy opracowany jest indywidualnie, czyli można oczekiwać odpowiednich korzyści.

Każda instalacja będzie przystosowana do tego, co jest niezbędne w danym zakładzie. W rezultacie, kompletna obsługa linii oraz obróbka produktu może być wydajniejsza. W firmie będzie mniej przestojów, będą panowały lepsze warunki pod kątem higieny i zmniejszą się kwoty dezynfekcji. Zyskuje na tym nie tylko nabywca, czyli konkretna marka, ale też konsumenci, jacy dostają zdrowsze produkty. Wykorzystanie ozonu powoduje, że konkretne produkty będą czystsze, lepiej utrzymane i świeższe. Firma robiąc użytek z instalacji zużyje mniej wody i prądu, co jest zarówno korzystne finansowo, jak i ekologiczne.

Mogą skorzystać: producent żywności, kupujący oraz przyroda. Autorsko opracowane, doskonale funkcjonujące systemy ozonowania przygotowane w firmowym laboratorium są za każdym razem przygotowane na podstawie tego, jakie są oczekiwania w konkretnym zakładzie. Dlatego podczas uzgadniania wszystkiego trzeba dokładnie przedstawić swoje oczekiwania oraz to, jak każdego dnia przebiega praca na terenie zakładu. Finalnie instalacja będzie wykonana w taki sposób, jak oczekują tego właściciele, jak i pracownicy firmy.

Można z uwagi na to liczyć również na oszczędności oraz na przewagę nad konkurentami. Systemy podzielone są na: Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną, Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń, jak i Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną obejmują modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 oraz Modułowy System GWTech. Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń to system DH – 01. Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO to natomiast: turbinowy system KAO, system TIR –KAO – 20/12 oraz system KAO – 05/12.

Usługi

Dodaj komentarz