Szczegółowo opracowane pakiety usług fotobudki na różnego rodzaju imprezy

Oferta budząca zainteresowanie klientów, którzy chcą korzystać z niebanalnej fotobudki jest przygotowana przez markę Fotobu.pl nad wyraz starannie. Z tego powodu zleceniodawcy są świadomi, że od razu mogą zrobić użytek z opcji dzięki jakim ich impreza będzie niezwykła, a w dodatku w bardzo dobrej cenie. Zleceniodawcy mają do wyboru w ramach fotolustro 4 pakiety: Max, Premium, Standard oraz Basic. Są one precyzyjnie podane razem z kosztami na stronie www. Kwota zmienia się wraz z tym, czy ktokolwiek chce skorzystać z usług dodatkowych.

Ponadto, zamawiający mogą decydować się na to, by zrobić użytek ze specjalnie przygotowanego pakietu weselnego. Wtedy otrzymają 10 procent taniej na kompletne zamówienie. Poza tym, że Narzeczeni oszczędzają pieniądze, to mogą też zaoszczędzić czas, ponieważ nie muszą szukać trzech usługodawców, tylko podpisują umowę z jedną firmą. Wszechstronne świadczenia obejmują: kamerowanie z ujęciami z drona w gratisie, fotografa, fotobudkę albo fotolustro, napis LOVE, plus możliwość skorzystania z ręcznie robionych zaproszeń, spersonalizowanej księgi gości, winietek oraz ozdób.

Państwo Młodzi bardzo to cenią, bo faktycznie pozyskają spójną koncepcję u jednego usługodawcy. Ponadto, samodzielnie zadecydują czy na weselu chcieliby skorzystać z tradycyjnej fotobudki, czy może z fotolustra, a więc nietuzinkowego zwierciadła robiącego wystrzałowe zdjęcia. Zwierciadło robiące zdjęcia będzie nie tylko bardzo dobrym pomysłem na zabawę podczas wesela, ale też stanie się ozdobą uroczystości weselnej. Poza podstawami w ramach fotobudki do każdego z pakietów można dobierać dodatkowe atrakcje. Są to: wcześniejsze rozstawienie fotolustra, wykorzystanie dodatkowej godziny frajdy, zrobienie samodzielnie zdobionej przez animatorów Księgi Gości oraz zrobienie
szczególnego, spersonalizowanego tła dla fotolustra na zamówienie. To ukazuje, że marka Fotobu.pl dba o wszystkich zleceniodawców.

Rozrywka

Dodaj komentarz