Szybkie i precyzyjne pomiary O3 w powietrzu

Czujniki ozonu produkowane przez zakład Ozon Food to maszyny nowoczesne, funkcjonujące bez przeszkód oraz pozwalające wprowadzić realne zmiany w danym przedsiębiorstwie. Ozon, jeśli ma dać faktycznie doskonałe wyniki w wybranej firmie, musi zostać dostarczony w odpowiedniej ilości. Dlatego trzeba zmierzyć szczegółowo stężenie O3 na terenie zakładu pracy.

W tym dokładnie celu mierniki ozonu w powietrzu sprawdzają się bardzo dobrze. Są one bowiem zaprojektowane stricte dla branży spożywczej i mogą zostać zespolone z kompletnym systemem ozonowania stworzonym dla potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Z tego względu też przedsiębiorca otrzyma stricte te informacje jakich wymaga. I tylko wtedy ma pewność, że instalacja da zauważalne zyski.

Stężenie ozonu pozwala wyznaczać kolejne obowiązki na terenie konkretnego przedsiębiorstwa. Zwykły tlen może też być niebezpieczny, o ile będzie go za dużo. Powietrze zawiera go mniej więcej 21%. Dlatego warto monitorować poziom ozonu, aby zachować jego optymalną wartość. Zakład Ozon Food oferuje dwa modele: czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 oraz czujnik ozonu w powietrzu CO – 01. Każde zastosowanie ozonu wymaga wcześniejszego wykorzystania czujnika, bo efektywność procesu uzależniona jest od stężenia. Na dodatek, warto mieć na uwadze, że kiedy ozon nie jest kontrolowany, to może okazać się gazem niebezpiecznym dla zdrowia i życia człowieka.

Jeśli więc właścicielom firm zależy na tym, żeby wszystkie procesy technologiczne okazały się skuteczne oraz bezpieczne, powinni zaopatrywać się na początek w czujniki ozonu od Ozon Food. Są one u tego wytwórcy projektowane od elementów podstawowych, tak samo jeśli chodzi o czujniki technologiczne, ale też bezpieczeństwa. Ma to też znaczenie w dalszej eksploatacji, gdyż jeśli tylko cokolwiek ulegnie uszkodzeniu, to podzespoły zamienne są udostępnione natychmiastowo i reparacja jest realizowana w parę. Informacje szczegółowe na temat oferty opublikowane są na witrynie Ozon Food. Można też wiele dowiadywać się od sprzedawcy.

Usługi

Dodaj komentarz