Unowocześnione generatory ozonu marki Ozon Food

Nowoczesne generatory ozonu od producenta Ozon Food to modele GO – 01 i GO – 02. Mogą one być dowolnie dopasowane, w zależności od tego, czego wymaga dany zleceniodawca. Model GO – 01 został wykonany w myśl tego, czego wymaga polski przedsiębiorca.

Najlepsza wartość użytkowa w atrakcyjnej cenie to właśnie to, co zachęca do kupna generator ozonu i pokazuje, że warto mieć to urządzenie w swoim zakładzie. Ozonatory GO – 01 zakłada się na szynie DIN. Posiadają one szybkie złącza ze stali kwasoodpornej i wydajność 10g/h w przypadku jednego modułu. Intuicyjnie opracowany panel sterowania pozwala pracownikom konkretnego zakładu prędko uczyć się obsługi. Robione na skalę przemysłową wytwarzanie ozonu z powietrza jest przyszłościowe i z tego względu opłaca się na to decydować.

Wybrane moduły można ze sobą łączyć, co jest nad wyraz praktyczne i sprawdza się w większych firmach. Prosta instalacja oraz integracja z liniami klienta to następne atuty. Sterować generatorem można w sposób zdalny bądź przez panel. Posługiwanie się systemem pozwoli danemu przedsiębiorcy posłużyć się certyfikatem „Bezpieczna Żywność”. Prezentowany ozonator wykonany został z solidnych materiałów i z tego powodu też można oczekiwać jego dużej żywotności. Każda z instalacji jest projektowana pod wymagania klienta. W pełni rodzimy produkt przynosi zapewnienie prędkiego serwisu, o ile pojawi się taka konieczność, ponieważ nie trzeba czekać na części zagraniczne.

Dokładna specyfikacja i opis technologiczny modułu opublikowane są na witrynie internetowej. Wydajne generatory ozonu Ozon Food to świetne urządzenia. Każdy z modeli można dopasować pod względem projektowanego systemu, w wybranym zakładzie pracy. Indywidualne dopasowanie urządzenia daje szybkie efekty. Ozon Food dostarcza perfekcyjną technologię i przyczyni się do tego, że marka będzie rozwijać się w branży. Mając tego typu generatory, nie trzeba znać konkretnych technologii.

Usługi

Dodaj komentarz