Usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w atrakcyjnych cenach

Usługi dezynfekowania, dezynsekcji oraz deratyzacji w atrakcyjnych cenach dla osób mieszkających w Pelpinie i okolicach wykonuje firma BIOS. Będąc zdecydowanym na zwalczanie komarów kleszczy można mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione wszechstronnie. W miastach turystycznych w głównej mierze zwykle można spotkać pluskwy.

Z tego powodu też, jeśli ktokolwiek w swoim obiekcie znajdzie te insekty, to powinien od razu skontaktować się z ekspertami. W ramach usługi wykonane są 3 zabiegi, z zastosowaniem 3 odmiennych środków. Pozwoli to na efektywne działania i nie dopuszcza do tego, aby pluskwy uodporniły się na substancje czynne. Pomocniczo użyta jest mocno działająca parownica, jaka od razu zwalcza jaja. Ze względu na to specjaliści pozbędą się nawet bardzo dużych kolonii pluskiew. Nad wyraz dobrze ekspertom wychodzi również zwalczenie prusaków oraz karaluchów.

Zwalczane są one zarówno w obiektach turystycznych, jak i w domach i blokach. W tym celu stosuje się specjalny żel, punktowo kładąc go w miejscach, w jakich pojawiły się pluskwy. Żel jest bezbarwny, bez zapachu, łatwo nadający się do przetworzenia i bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt. Po użyciu żelu zwabiającego prusaki zapachem feromonów cała kolonia może zginąć w parę tygodni. Inne szkodniki, jakimi zajmuje się przedsiębiorstwo BIOS to mrówki. Mrówki zwykle atakują kuchnie, a jako że przeniosą na sobie sporo drobnoustrojów, jedzenie jakie dotkną natychmiastowo nadaje się do utylizacji.

Na mrówki stosuje się również zaprezentowany żel. Kolejną specjalizacją firmy jest odszczurzanie, a więc zwalczanie szczurów i myszy. Ze względu na ogromne doświadczenie pracowników, świadczenia z tego zakresu też przebiegają nienagannie. Trutki każdorazowo przystosowane są do konkretnego miejsca. Następnie martwe zwierzęta są wywiezione. Specjaliści wystawiają również certyfikaty dla tych obiektów, w jakich regularna usługa odszczurzania jest wskazana.

Usługi

Dodaj komentarz