W jaki sposób zażywać środek na potencję, aby działanie było funkcjonalne?

Nawet sobie nie zdajemy kwestii, jak bardzo codzienne problemy wchodzą w nasze życie seksualne. Objawy nie są zauważalne z dnia na dzień, niemniej jednak w miarodajnym momencie widzimy, że coś się w naszym związku wypala, intymne pożycie nie sprawia już tyle radości co dawniej, a potencja zaczyna zawodzić na całej linii. Zastanawiamy się, czy to stan chorobowy, dręcząc się jeszcze bardziej. Przecież popęd płciowy jest absolutnie naturalnym faktem fizjologicznym, jesteśmy w wieku wskazującym na kolosalne możliwości oraz czerpanie satysfakcji z seksu, jakkolwiek nasze życie intymne zaczyna się sypać.

Żeby na nowo upajać się z udanego seksu, możemy wspomóc swój organizm ludzki preparatem na potencję, który traktowany jest jako suplement diety, wskutek tego jesteśmy w stanie go nabyć w aptece bez recepty – tabletki na potencję bez recepty. Preparat zwiększa popęd płciowy oraz zmniejsza bądź eliminuje problemy z erekcją. Na działanie penigry składa się parę składników, które współpracując ze sobą dają pozytywne rezultaty leczenia. Cytryniec chiński jest owocem obejmującym zespół lignanów, funkcjonujących na OUN i hepatocyty. Lignany, inaczej zwane fitoestragonami, to związki roślinne naśladujące i zastępujące ludzkie estrogeny, mogą w następstwie tego być opcją dla leczenia hormonalnego, przejściowego. Budowa oraz działaniem są podobne do żeńskich hormonów estrogenów.

Cytryniec chiński jest pnączem, które pozostało poznane już setki lat temu oraz stosowane jest w medycynie Azji Wschodniej. Dodatkowym czynnikiem preparatu na potencję jest drewno Muira Puama, które ma przydatne działanie w leczeniu zaburzeń erotycznych. Ekstrakt z tego drzewka, nazywanego drewnem potencji, dojrzewającego w dorzeczu Amazonki, znany jest od wieków przez mieszkańców tego regionu, a wyciągi i maści z niego sporządzane, wykorzystywane są jako środek uzdrawiający impotencję, uzupełniający i jako afrodyzjak.

Naukowe badania zatwierdziły atrybuty tego drzewa, nie są to w następstwie tego opowieści z aspektu medycyny ludowej. Brazylijscy Indianie przyrządzają ze sproszkowanego drzewa oraz kory Muira Pauma wywary, jakie silnie funkcjonują na system nerwowy, pobudzają, dodają energii.

Zdrowie & Uroda

Dodaj komentarz