Witryna tematyczna wystosowana dla osób poszukujących nieruchomości

Fliper to witryna na której znajdują się ogłoszenia z najważniejszych portali o nieruchomościach. Nowocześnie opracowana wyszukiwarka wysyła informacje nawet w minutę po tym, jak konkretne zgłoszenie było dodane na witrynie agencji. Internauta w kilka minut ma okazję zaznajomić się z ogłoszeniami z wiodących serwisów. Najnowsze ogłoszenia ma okazję zobaczyć bezzwłocznie, na urządzeniach mobilnych. Wystarczy wybrać właściwy pakiet i monitor rynku mieszkań będzie działała. Nowocześnie zaprojektowany monitoring rynku nieruchomości umożliwia znaleźć zawiadomienia lokali wyznaczonych do sprzedaży albo do wynajmu.

Użytkownik samodzielnie dobiera opcje na podstawie jakich sprawdza znane serwisy z branży. Katalog ofert udostępniony jest bez duplikatów, co pozwala zaoszczędzić czas. Kiedy mają miejsce jakieś problemy z obsługiwaniem portalu to do dyspozycji pozostaje wsparcie techniczne. Działa nawet do kwadransa od chwili zgłaszania problemu.

Przejrzysty interfejs umożliwia odnaleźć ciekawe propozycje zanim znikną z obiegu. Fliper jako system do wyszukiwania mieszkań jest niezawodny. Monitoring rynku nieruchomości oparty na funkcjonowaniu wyszukiwarki pozwala na natychmiastowe docieranie do zgłoszeń prywatnych, zamieszczonych na popularnych portalach. Fliper pozwoli zobaczyć ogłoszenia z rynku wtórnego, tym osobom, jakie są zaciekawione zarówno ich zakupem jak i sprzedawaniem.

Intuicyjnie opracowana wyszukiwarka dostępna jest w pakietach: Start, Plus a także Premium. Różnią się one liczbą nieruchomości do zobaczenia i możliwością wykorzystanych
wyszukań. Branża nieruchomości rozwija się dynamicznie, dlatego nie jest dziwne że coraz więcej Polaków interesuje się taką dziedziną. Fliper jako strona na jakiej znajdują się oferty z najpopularniejszych serwisów o nieruchomościach to odpowiedź na takie wymagania.

Nieruchomości

Dodaj komentarz