Wybór sali ślubnej – czym się kierować przy wyborze?

Każda para młoda selekcjonując salę na wyprawienie swojego wesela powinna zwrócić szczególną uwagę na parę detalów. Jednym z nich jest parking dla gości. Nie taktowne by było aby goście sami poszukiwali sobie miejsca parkingowego oraz aby należy było z tego powodu długo na nich czekać. Kolejną sprawą jest to, że trzeba zwrócić szczególną uwagę na to czy dana sala jest zaopatrzona w ogrzewanie i klimatyzację. Wiele jest uzależnione od tego kiedy ma się odbyć uroczystości weselne.

Jeśli w zimę to na pewno nie będzie to milo wzmiankowane wesele jeśli goście będą marzli, a w lato że będą się przesadnie pocili lub byłoby im nad zwyczaj duszno – sprawdź więcej porad na Udanewesele.pl – portal ślubny. Następną rzeczą na jaką muszą zwrócić szczególną uwagę nowożeńcy jest to czy dana sala ma wskazane miejsce do palenia petów.

W ogólności wiadomo że w salach weselnych nie wolno palić jednakże musimy wziąć pod uwagę to że nie wszyscy z naszych gości nie palą. Sale ślubne starają się spełniać tą potrzebę gości oraz najczęściej maja wyznaczone właściwe miejsce na palarnię. Mimo to warto o to zapytać, żeby się nie okazało, że nasi goście na przysłowiowego dymka musieli wychodzić przed lokal w deszcz.

Następną dość znaczącą rzeczą jest to czy dana sala weselna ma ogród i ewentualny mini plac zabaw dla dzieci. Jeżeli będziemy zapraszać jedynie gości dorosłych to nie ma to znaczenia, jednak, jeżeli będzie również dużo dzieci to wypadałoby oraz im zapewnić rozrywkę. Powinniśmy także ujrzeć czy jest wystarczająco mnóstwo miejsca na tańce, ponieważ nie po to robi się wesele by wszyscy siedzieli cały wieczór oraz noc tylko po to by się wszyscy przyzwoicie bawili. Jeśli to wszystko mamy już ustalone to czas najwyższy zająć się oferowanym jadłospisem.

Sale weselne ze względu na własne doświadczenie w takich imprezach mają już uzgodnione wstępne jadłospisy oraz warto w tym temacie polegać na wskazówkach menagera, albowiem szykuje on to nie pierwszy raz. To dziś już wolno stroić salę oraz zapraszać gości. Jeżeli spełnimy wszelkie podstawowe wymogi to mamy pół sukcesu za sobą reszta zależy już wyłącznie od naszych gości.

Rozrywka

Dodaj komentarz