Wykonanie oraz montaż instalacji ogrzewania podłogowego – TERMOLIT

Firma TERMOLIT poza dystrybucją podzespołów jakie wchodzą w skład ogrzewania podłogowego zajmuje się też wykonaniem a także montażem instalacji ogrzewania podłogowego w mieszkaniach prywatnych oraz w instytucjach użyteczności publicznej. Klienci przeglądając propozycję ofertową mogą dostrzec, że jest imponująca. Zawiera kształtki mosiężne wywodzące się od sprawdzonych wytwórców. Kiedy natomiast chodzi o usługę, to na początku podłoże zostanie przez ekspertów przystosowane do danej wylewki.

Zakładany zostanie również pianobeton, doskonały do wyrównania posadzki i zabezpieczania instalacji. Ogrzewanie podłogowe może być także założone przez podanych ekspertów z TERMOLIT. Metoda niskotemperaturowa wodna może objąć metodą z wylewką lub bez niej. W zestawy do ogrzewania podłogowego można zaopatrzyć się w niezbędne gadżety.

Zrobione mogą być wylewki anhydrytowe, o wysokiej przewodności cieplnej oraz posiadające cechy samowylewne. Ogrzewanie podłogowe eksperci z TERMOLIT mogą także nakładać na zrobione już wylewki. Wtedy ma miejsce frezowanie rowków pod ogrzewanie podłogowe. Jeżeli ktoś ma pytania o dokładny zakres oferty, to wystarczy, że skontaktuje się z ekspertami, jacy zajmą się wszystkim z jak największą dokładnością. Ponadto, mogą też wskazać, co będzie najwłaściwsze dla konkretnego klienta.

Na witrynie punktu sprzedaży a także w poszczególnych zakładkach z produktami zestawy do ogrzewania podłogowego można wyszukać informacje kontaktowe. TERMOLIT jako dystrybutor oferuje konsumentom produkty do ogrzewania podłogowego mokrego oraz suchego TIA i SanderSystem. Ogromny katalog produktów do wykonywania instalacji obejmuje rury do ogrzewania podłogowego, złączki, zawory, aż po rozdzielacze a także szafki do ogrzewania podłogowego, akcesoria Tacker czy rozwijaki do rur. Osoby przekonane na kupno całego zestawu, otrzymują bezpłatny szkic ogrzewania podłogowego i prace montażowe. Klienci mają świadomość, że w TERMOLIT będą obsłużeni kompleksowo.

Budownictwo

Dodaj komentarz