Wykorzystanie bramek obrotowych niskich sprzedawanych w firmie Prokontrol

Bramki obrotowe wysokie sprzedawane w Prokontrol doskonale sprawdzą się w celu zapewnienia bezpieczeństwa w przejściach różnego typu. Ten typ jest często stosowany w kontrolach wejść w obiektach, jakie nie domagają się nadzoru a także zaangażowania pracowników ochrony. Bramki takie mogą zostać zrobione w wersji pojedynczej lub podwójnej, z dwiema opcjami rotorów 3 – oraz 4 – ramiennych. Nad przejściem znajdują się nowoczesne piktogramy LED RGB, jakie poinformują użytkowników o stanie urządzenia.

Przykłady zastosowań dla konstrukcji takich jak bramki obrotowe to: kontrolne punkty biletowe, lotniska, porty morskie, przejścia dla wyznaczonego personelu, punkty dostępu w obiektach chronionych, punkty kontroli biletów w różnych obiektach kulturalnych, w płatnych toaletach a także w obiektach sportowych. Charakterystyka każdej z bramek znajduje się na stronie Prokontrol. Klienci, jacy przeczytają wszystkie opisy będą wiedzieć, jaki rodzaj spełnia ich oczekiwania pod kątem obiektu przed jakim bramka ma się znaleźć. Mechanizm obrotowy w takiej kategorii bramek dyktują skrzydła zrobione ze stali nierdzewnej lub cynkowanej. Typ wykończenia obudowy kupujący dobierają spośród różnych gatunków stali. Bramki obrotowe wysokie są uniwersalne i mogą być zastosowane w środku obiektów, jak i na zewnątrz.

Ergonomicznie przemyślany kształt pozwoli na płynny ruch skrzydeł przy utrzymaniu niewielkiej przestrzeni. Piktogramy nawigacyjne ułożone są na odpowiednio dobranej wysokości, wobec tego nikt nie ma problemów z ich odczytaniem. Blokada ruchu wstecznego, uniemożliwia przechodzenie w przeciwnym kierunku niż zaprogramowane jest urządzenie zewnętrzne. Działanie bramek można skonfigurować, gdyż mają intuicyjny panel sterowania. Sprawdzając dokładne parametry od razu dostrzega się najważniejsze zalety bramek obrotowych wysokich. Są nimi: jakość, estetyka, praktyczność, bezpieczeństwo oraz maksymalna ergonomia.

Budownictwo

Dodaj komentarz