Wysokiej jakości skrzynie na sól oraz piasek

Praktyczne skrzynie na piasek i sól oferuje Europejskie Centrum Innowacyjne. Pojemniki te mogą sprawdzić się w wielu branżach, tam gdzie przechowywany jest albo wykorzystywany codziennie piasek. Skrzynie dla klientów mogą być wykonane w dowolnych wybarwieniach, zarówno standardowych, jak i dostosowanych bezpośrednio do danej firmy. Dodatkowo, w poszczególnych skrzyniach można stosować przegrody tam, gdzie niezbędne jest rozdzielenie piasku od soli lub sorbentu od soli albo piachu.

W wybranych pojemnikach mogą też być uwzględniane otwory do przekazywania piasku, pozwalające na jego pobieranie łopatą, bez potrzeby otwarcia całego pojemnika. Na wszystkie pojemniki na piasek ECI przyznaje pięć lat gwarancji. Zastosowanie podanych skrzyń jest kompleksowe. Głównie, ich rolą jest przechowanie oraz dystrybucja piasku, soli albo sorbentów. Akcesoria takie ustawiane są na ulicach, chodnikach a także na parkingach. Pojemniki mogą zostać używane tam, gdzie panuje większy ruch pieszych, na przykład na: podwórkach, przystankach autobusowych, przystankach tramwajowych, parkingach, jak i w okolicach sklepów, ośrodków zdrowia, podwórek, szpitali i pozostałych miejsc publicznych.

Wszystkie skrzynie na piasek i sól wykorzystywane są też do przetrzymywania sorbentu, używanego standardowo jako wchłaniacz rozlanych substancji chemicznych do jakich zalicza się ropa naftowa albo paliwa. Dlatego pojemniki takie można wykorzystywać bez problemu na stacjach benzynowych. Klienci, którzy chcieliby zakupić większą ilość, muszą kontaktować się z działem obsługi klienta, aby skonkretyzować swoje zlecenie. Można na przykład do każdego z pojemników zakupić części dodatkowe takie jak: zamki, skoble albo specjalne miejsca na łopatę. Europejskie Centrum Innowacyjne wie o tym, że kupujący mogą mieć dowolne potrzeby, wobec czego poszerza ofertę. I z tego względu dobrze będzie złożyć zamówienie na praktyczne skrzynie u tego producenta.

Usługi

Dodaj komentarz