Wyspecjalizowane usługi w zakresie księgowości w Krakowie

Wyspecjalizowane usługi księgowej na terenie Krakowa proponuje doświadczona księgowa Justyna Mąkosa. Prowadzi ona firmę Account Trees już od piętnastu lat, czyli w branży księgowość kraków jest ceniona. Zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem pełnej księgowości, aczkolwiek jej specjalizacją jest też obsługa kadrowo – płacowa. Dla klientów oferowany jest wysoki standard obsługi księgowej, niezależnie od tego, czy chodzi o małe, jednorazowe zlecenia, lub też o systematyczną obsługę księgową.

Księgowość jest nie tylko drogą zawodową ekspertki, lecz też jej pasją. I dlatego wszystkie zlecenia traktuje priorytetowo. Poza wypełnianiem dokumentów, księgowa reprezentuje firmy przed urzędami podatkowymi oraz skarbowymi, jak i w czasie kontroli. Rzetelna obsługa jest zapewniona, ponieważ Justyna Mąkosa systematycznie podwyższa swoje uprawnienia.

Zleceniodawcy mogą spodziewać się prowadzenia księgowości wzorowo, na najwyższym poziomie. Wszystko opiera się na standardach skarbowych oraz prawa. Specjalistka ma na uwadze wszystkie aktualizacje i niczego nie pominie. Ma ona ubezpieczenie OC, co jest dodatkowym zabezpieczeniem dla klientów. W dodatku, ma także certyfikat księgowy C.I.K. nr 76609. To w całości sprawia, że można oczekiwać usług na wysokim poziomie.

Opłaca się zaznajomić się z opiniami wszystkich zleceniodawców, żeby nabrać przekonania, że bezpośrednio do tego biura opłaca się skierować. Oferta świadczeń księgowych w tym punkcie obejmuje: pełną księgowość, obsługę kadrowo – płacową, zarządzanie podatkowe, ryczałt ewidencjonowany, księgowość wspólnot mieszkaniowych oraz KPiR. Udostępnione świadczenia są precyzyjnie scharakteryzowane na witrynie www. Dlatego przyszli klienci od razu orientują się, czego się spodziewać. Witryna internetowa specjalistki od księgowości jest opracowana nad wyraz dokładnie, a więc można zaznajomić się z sposobem rozliczeń a także wysłać zapytania do właścicielki działającego na terenie Krakowa biura księgowego. Dostępne są także merytoryczne teksty, poszerzające wiedzę z zakresu księgowości.

Finanse

Dodaj komentarz