Zalety posiadania instalacji fotowoltaicznej

Walory wykorzystania instalacji fotowoltaicznej prezentuje firma Solartime. Do walorów tych wliczają się: możliwość zaoszczędzenia, niezależność posiadania swojego źródła energii przez dwadzieścia cztery godziny w ciągu doby, skuteczne zabezpieczenie przed wzrastającymi opłatami za energię elektryczną, opcja odpisania kosztów instalacji w ramach ulgi podatkowej, długi czas gwarancji oraz do 20 lat wytrzymałości, zmniejszenie emisji niebezpiecznych substancji oraz dwutlenku węgla. Marka udowadnia, że instalacja fotowoltaiczna to doskonałe rozwiązanie. Plan wykonywany jest etapami. Na początku ma miejsce rozmowa z osobą zatrudnioną w firmie. Nieodpłatny audyt zawiera skontrolowanie położenia, a także przewidywane zapotrzebowanie na energię i jej przewidywane zużycie. Na takiej bazie można początkowo wskazać na moc a także przykładową opłatę wykonanej w przyszłości fotowoltaiki.

Zainteresowanym przedłożona będzie także symulacja zaoszczędzonych środków, jakie mogą uzyskać, gdy zadecydują na instalację takiego układu. Następnie, zostanie wykonany wszechstronny koncept instalacji, dostosowany do wymagań zleceniodawcy. Uwzględnione będą jego indywidualne sugestie jak i kwestie techniczne, typu na przykład wymiary budynku.

Pracownicy z Solartime doradzą w tym, jak dofinansować projekt. Mogą pomóc także w realizacji wszystkich kwestii formalnych związanych z kredytem. Marka nadzoruje też całkowity proces związany z odbiorem instalacji przez Zakład Energetyczny jak i dopełnia niezbędnych formalności. Dobrze będzie zapoznać się ze statystykami umieszczonymi na stronie online przedsiębiorstwa, aby nabrać przekonania, że rzeczywiście warto. Pokazują one, jak wiele można zaoszczędzić przez następne lata na rocznym zużywaniu energii.

Całościowy zwrot inwestycji spodziewany jest po mniej więcej sześciu latach. Instalacja fotowoltaiki to nie tylko darmowy prąd przez całą dobę, ale też zabezpieczenie przed ciągle rosnącymi cenami prądu. Warto skorzystać ze świadczeń Solartime, ze względu na jej długie doświadczenie na rynku a także na to, że w przypadku konieczności proponuje także usługi serwisowe.

Usługi

Dodaj komentarz