Zastosowanie najpopularniejszej metody znakowania ubrań

Wykorzystanie najpopularniejszej techniki znakowania ubrań, a więc sitodruku wpływa na to, że propozycja usług firmy Terraprinting jest bardzo atrakcyjna. Sitodruk jest techniką popularną chociażby z uwagi na ekonomię. Pozwoli bowiem uzyskać niższe koszty jednostkowe przy dużych nakładach. Eksperci z podanej firmy wykorzystują do druku wysokiej jakości farby. Z tego powodu efekty są doskonałe, a nadruki z sitodruku cechują się wysoką solidnością. Jeżeli zamawiający ma takie życzenie, to stosowane są nie tylko farby klasyczne, ale też pozwalają na uzyskanie efektów dodatkowych, a więc wykorzystany jest nadruk wypukły albo neonowy.

Sitodruk stosowany jest na odzieży reklamowej, sportowej oraz roboczej. Technika sitodruku polega na nanoszeniu na materiał farb przez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita opiera się na zakryciu części otworów oraz pozostawieniu tylko tych przez jakie muszą przechodzić farby. Każdy kolor nakładany jest osobno, a utrwalenie nadruku następuje, gdy poddawany jest on wysokiej temperaturze. Drukarnia sitodrukowa, jaką prowadzi firma Terraprinting proponuje zrobienie druku przy pomocy karuzeli automatycznej, półautomatycznej albo ręcznej. Specjaliści z terraprinting polecają klientom decydować się na sitodruk wtenczas, gdy chcą drukować oni większe nakłady, mające więcej niż sto sztuk z tego samego wzoru. Ponadto, propozycja usług rekomendowana jest dla zleceniodawców, którzy zechcą wydrukować niewielkie ilości, ale z wykorzystaniem jednego albo 2 kolorów.

Pewne jest to, że jeżeli komukolwiek zależy na wysokiej jakości nadruku na odzieży i gadżetach promocyjnych, to sitodruk jest może to zapewnić. Kwota za usługi w zaprezentowanej drukarni ustalana jest indywidualnie, ze względu na to, jak skomplikowana jest realizacja zamówienia. Przy wycenie uwzględnia się: nakład oraz wymiar nadruku, projekt graficzny pod kątem ilości użytych kolorów, wymiar nadruku na określonym materiale. Klienci po skończeniu zlecenia dostrzegają, że nadruk zrealizowany w zielonogórskiej firmie był świetną inwestycją.

Reklama

Dodaj komentarz